Hakkımızda

Firmamız 2016 yılında Süleyman Ozan tarafından Bursa’nın Nilüfer merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana asit ve kimyasal madde ekipmanları ismi altında asit pompaları, asit havalandırmaları  , asit fanları, kaplama banyoları, asit çeker konularında, asit depolama tankları titizlikle üretim yapmaktayız.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesine sahip olan firmamız Bursa Hasanağa Organize Sanayi’de 750 m² yönetim binamız ve imalat sahamızla ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ozn Endüstriyel üretimlerinde güncel teknolojiyi kullanarak, kalifiye personeli çalıştırarak ve müşteri odaklı çalışma ilkesi ile kendi üretim tesislerinde ihtiyaç dahilinde ki bütün sektörlere güvenilir ve sorunsuz ürünler sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Firmamız geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla sektöründe her türlü ihtiyacınıza garantili olarak cevap verecek kapasitedir. Bununla birlikte İhtiyaç ve talepler doğrultusunda proje odaklı olarak kompozit ürün imalatı gerçekleştiren firmamız, sizlerin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. 20 yıllık tecrübemiz ve zengin kadromuzla sizlere çözüm üretiriz.